Chcesz zamówić kolczyki kwiatki? Skieruj się na ten adres.

Kwiaty oraz ogólnie otaczające nas rośliny od dziesiątek lat są jednym z głównych motywów używanych przez złotników. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest mnóstwo. Pośród najistotniejszych wyliczyć trzeba z całą pewnością znaczną różnorodność tego typu motywów powodującą, iż biżuteria z kwiatami może być noszona zarówno przez dorosłe kobiety, jak i kilkuletnie dziewczynki. Nie powinniśmy zapominać również o atrakcyjnym designie, którym częstokroć charakteryzują się kolczyki kwiatki oraz inna biżuteria na bazie wzorów florystycznych – albowiem ona znakomicie współgra zarówno z luksusowymi, wieczorowymi kreacjami, jak i stylizacją casual. Jak zatem dobrać kolczyki kwiatki, żeby wspaniale wyglądać?

Kolczyki kwiatki – prawidłowo dopasuj je do danej okazji

Kolczyki kwiatuszki mogą być naprawdę błyskotliwym dopełnieniem każdego stroju – w wielu przypadkach okazują się wręcz dominującym jej dodatkiem. Aby tak jednak było, muszą być poprawnie dobrane do konkretnej stylizacji. Gdy mówimy o kreacjach wieczorowych albo tych przeznaczonych na oficjalne okazje, najodpowiedniejszym wyborem do nich okażą się na pewno kolczyki kwiatki inkrustowane kamieniami szlachetnymi albo kryształkami Swarovskiego. Przy mniej uroczystych, casualowych stylizacjach schludnie natomiast będą prezentować się kolczyki emaliowane. Zwróćmy też uwagę na rodzaj ich zapięcia – kolczyki z motywami kwiatowymi w większości wypadków zakłada się na sztyfty. Oddzielną grupę tworzą kolczyki tworzone z dotąd sporadycznie wykorzystywanych przez jubilerów materiałów, jak przykładowo drewno, ceramika czy tworzywa sztuczne.

Nie tylko kolczyki kwiatuszki. Inne wzory roślinne

Będąc w dalszym ciągu w kręgu kolczyków kwiatuszków, trzeba wspomnieć o tym, iż kwiaty to nie jedyny motyw roślinny, który podbił serca jubilerów i ich klientów. Znaczną popularnością cieszą się również wzory bazowane na sylwetce kłączy oraz liści. Nieco rzadziej występują – jakkolwiek możemy natknąć się na nie u jubilerów – to kolczyki z motywami owoców lub pełnych roślinnych sylwetek.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]