Dystrybutor motoreduktorów - sprawdź co może Ci zaoferować.

Powszechne stosowanie robotyki w wielu gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, zmusza do poszukiwania efektywnych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Sesame Motor Corp

Istniejąca od ponad 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych DC, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych, jak również przekładni falowych i planetarnych produkowanych z wysokiej klasy surowców przez uznanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wysoką niezawodnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji układów służących do automatyzacji intralogistyki, robotów przemysłowych czy frezarek, a przez wzgląd na możliwość ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, jak również przy znacznej wilgotności (nawet do 90%).

Firma Ultra Robotics dostarcza także produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp oraz Positec.

Lokalizacja firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]